Objednávka e-cestopisu SLOVINSKO

Země, kterou budete milovat!

Zkombinujte aktivní dovolenou v horách v přírodě s pohodou a
odpočinkem u moře.

  • ANO
    Objednávám e-cestopis "SLOVINSKO, ZEMĚ, KTEROU BUDETE MILOVAT" za cenu 390 Kč
  • ANO
    Vím, že e-cestopis mi přijde po zaplacení objednávky e-mailem v elektronické podobě ve formátu PDF, který si jako soubor mohu stáhnout k sobě do počítače.
  • ANO
    Všechny údaje, které jsme zadal/a v objednávce, jsou správně.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Přečtěte si, co o

e-cestopisu říkají jeho čtenáři

Z e-cestopisu jsem nadšená. Je krásně napsaný, nádherné inspirativní fotky, odkazy a doporučení. Za mne dobrá pomůcka na cestu, protože nerada plánuji a autorka mi ušetřila spoustu času. Dozvěděla jsem se hodně užitečných rad a cestopis mohu všem doporučit.
Věra Thunová
Za pár dní plánujeme roadtrip po Slovinsku a musím říct, že tenhle e-cestopis mě teda neuvěřitelně nadchnul. Za mě v něm nechybí absolutně nic, je propracovaný do posledního detailu, najdete tam veškeré praktické informace a tipy, včetně možného itineráře. Moc děkuju za bohatou inspiraci.
Lenka Procházková
Cestopis Slovinsko je perfektně a pečlivě zpracovaný. Je zde spoustu praktických informací o zemi, o místech, odkazy na webové stránky, na ceny, mapy a trasy. Vše jsem při plánování dovolené ocenila a cestopis mi ušetřil spoustu času hledání informací, které jsou zde přehledně připravené na jednom místě. Velmi za to děkuji!
Jarmila Dudková

Potřebujete poradit nebo vám něco nefunguje?

Napiště mi na info@hedvikaperemska.cz nebo volejte na +420 603 404 810.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.