TOP 5 NEJEN PODZIMNÍCH VÝLETŮ

Také miluješ toulky přírodou? Nech se inspirovat a objev nová místa při výletech nejen na podzim! Svět je plný krásných míst, která stojí za objevení a někdy se nemusíme vydat daleko, abychom pochopili, že důležité není ani tak to, kam jsme se vydali,ale to jak si tu samotnou cestu užíváme.

V eBooku najdeš tipy na místa, která ještě nejsou tolik turisticky exponovaná, a tak si vychutnáš krásnou přírodu a klid na maximum. K dispozici je ti ke stažení zdarma.

Těšit se můžeš na:

  • Popis lokality
  • Tipy
  • QR kód mapy ke stažení
  • Autentické fotografie
Ráda cestuji a vymýšlím výlety s rodinou, Hedvika je vždy mou velkou inspirací pro výběr lokality, tipů na cestu, ubytování i zajímavosti v daném místě. Cestování je její srdeční záležitost a je to poznat v jejím přístupu i skvělém jednání. Díky jejím zkušenostem a vypracovanému e-booku se tak můžu lépe předem na cestu připravit, ušetřit čas s vyhledáváním potřebných informací, dozvím se, kde ušetřím peníze např. při ubytování, stravování, dopravě v místě destinace a inspiruji se jejími nápady na výlety a místa, která stojí za to vidět. Hedviky jedinečnost spočívá právě v poskytnutí služeb rodinám s dětmi, kteří si chtějí cestování užívat za méně peněz a přitom s nevšedními zážitky a tipy. Proto ji ráda doporučuji i dalším přátelům.
Gabriela Baškoválektorka jógy a trenérka