Chystáte se na dovolenou ve Slovinsku a chcete ušetřit čas při plánování?

 

Tento e-cestopis je skvělý pomocník pro vaší cestu. Kombinuje aktivní dovolenou v horách v přírodě s pohodou a odpočinkem u moře.

Slovinsko je čarokrásná země, kde vás panenská příroda obklopuje na každém kroku. Je třetí nejzelenější zemí Evropy a díky její rozmanitosti ji můžete navštívit v kterémkoliv ročním období.  Výhodou je též její pohodová dojezdová vzdálenost, přibližně 8 hodin z ČR. 

Je to místo, do kterého se nejde nezamilovat. Je zde vše, co si člověk může přát, aktivita i odpočinek, hory i moře, skvělé jídlo i víno, lázně i adrenalin, historie i moderní služby, od každého trochu, jak jen budete chtít.

 • Ráj pro milovníky přírody!
  Chcete si užít pohodovou turistiku, při které vás okouzlí majestátní hory, průzračná jezera, hluboká údolí, divoké řeky i burácející vodopády?
 • Unikátní místa!
  Líbilo by se vám navštívit největší jeskynní systém v Evropě, kde si budete připadat jako v pohádce? Ve Slovinsku takový jeskynní systém najdete. A nejen to! Navíc se projdete za vodopádem a uvidíte jednu z nejkrásnějších řek. Budete mokří od hlavy k patě, ale štěstím bez sebe.
 • Nezapomenutelné zážitky!
  Zamilujete se do míst, kde se zastavil čas a načerpáte energii ve skvělé atmosféře přímořských měst slovinského pobřeží. Milujete teplé a průzračné moře? Pak právě pobřeží Jadranu je pro vás to pravé. Procházky vinicemi i odpočinek v termálních lázních, to vše vám Slovinsko nabízí jako bonus.
 • Úspora vašeho času!
  Přejete si zažít všechny tyto nezapomenutelné zážitky, ale nechcete trávit hodiny googlením, pročítáním průvodců a hledáním ověřených informací? Uvítáte hotový itinerář cesty a inspiraci, jaká místa při návštěvě nevynechat? Pak pro vás mám tento e-cestopis.

Ušetřete čas, vydejte se na cestu s mým e-cestopisem a objevte kouzlo Slovinska!

Představte si, že vše je již naplánováno za vás. Stačí se jen sbalit, vyrazit na cesty a užít si tu nejlepší dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků!

Tento e-cestopis vám nabízí to nejlepší ze Slovinska v ideální kombinaci. Poslouží vám jako inspirace a "knihovnička" míst, která stojí ve Slovinsku za vidění a návštěvu.

Plán cesty si tvoříte podle sebe a uzpůsobujete program vaší náladě, možnostem a času. Je pouze pomocníkem, který máte stále po ruce nebo využijete plně a bez starostí připravený itinerář a půjdete v mých stopách.

Najdete tu nejen velkou spoustu inspirace, ale také konkrétní a praktické tipy a rady. Ušetřím vám hromadu času, který budete moci věnovat jiným pro vás příjemnějším činnostem. Stačí vám zabalit a těšit se na cestu plnou nezapomenutelných zážitků.

Při naší návštěvě jsme projeli vvýznamnou část top míst, které Slovinsko nabízí. Ráda se s vámi podělím o mé zkušenosti a tipy z této cesty. 

Co najdete v e-cestopisu?

 • DOPRAVA A OBECNÉ INFORMACE
  Dozvíte se, co je potřebné zajistit před cestou do Slovinska, jaké vás čekají poplatky i další souhrnné informace, které na své cestě využijete. Součástí je i základní slovníček a důležité telefonní kontakty.
 • UBYTOVÁNÍ
  Získáte přehled o možnostech ubytování ve Slovinsku včetně konkrétních tipů s odkazy na daná ubytování.
 • JÍDLO A PITÍ
  Mimo jiné se též dozvíte, jaká jsou tradiční slovinská jídla, která můžete ochutnat a dostanete i několik konkrétních tipů na restaurace s ověřenými recenzemi.
 • TIPY, KTERÁ MÍSTA NAVŠTÍVIT
  Získáte přehled všech nejzajímavějších lokalit a míst, která stojí za návštěvu a rozhodně byste je při návštěvě Slovinska neměli vynechat.
 • MAPY, TRASY, ODKAZY
  Součástí e-cestopisu jsou též aktivní online mapy odkazující k daným místům či turistickým trasám. Načtete je pomocí aktivních odkazů i QR kódů, které fungují proklikem i naskenováním. Najdete zde i odkazy na konkrétní weby s možností nákupu vstupenek online, otevírací dobou či cenami vstupného.
 • AUTENTICKÉ FOTOGRAFIE
  Všechna popsaná místa jsou v e-cestopisu doplněna autentickými fotografiemi pro vaši lepší představu.
 • ITINERÁŘ NA 10 DNÍ
  Získáte podrobný 10 denní itinerář pro putování po Slovinsku. Nemusíte již řešit, jak vše zkombinovat, stačí se nechat vést či se pouze inspirovat.

Teď už stačí jen vyrazit, s tímto e-cestopisem si užijete Slovinsko naplno!

Jsem Hedvika, pohodářka, manželka, partnerka a máma dvou úžasňáků. Mám toulavé nohy a touhu objevovat nová místa a poznávat svět.

Cestovat pro mne znamená objevovat, učit se nové věci, poznávat, ochutnávat život z plna hrdla a překonávat své limity.

Věřím, že cestovat a objevovat svět přesně podle svých představ a s úsměvem může každý. 

Pomohu ti vykročit, ušetřím tvůj drahocenný čas a dopřeji ti užít si cesty svobodně, v pohodě a s radostí. 

Co o cestopise říkají jeho čtenáři?

Z e-cestopisu jsem nadšená. Je krásně napsaný, nádherné inspirativní fotky, odkazy a doporučení. Za mne dobrá pomůcka na cestu, protože nerada plánuji a autorka mi ušetřila spoustu času. Dozvěděla jsem se hodně užitečných rad a cestopis mohu všem doporučit. Je vidět, že Hedvika cestuje s láskou. Už se těším na Slovinsko, tohle musím vidět a zažít na vlastní oči 😊
Věra Thunová
Za pár dní plánujeme roadtrip po Slovinsku a musím říct, že tenhle e-cestopis mě teda neuvěřitelně nadchnul. Za mě v něm nechybí absolutně nic, je propracovaný do posledního detailu, najdete tam veškeré praktické informace a tipy, včetně možného itineráře. Moc děkuju za bohatou inspiraci.
Lenka Procházková
Cestopis Slovinsko je perfektně a pečlivě zpracovaný. Je zde spoustu praktických informací o zemi, o místech, odkazy na webové stránky, na ceny, mapy a trasy. Vše jsem při plánování dovolené ocenila a cestopis mi ušetřil spoustu času hledání informací, které jsou zde přehledně připravené na jednom místě. Velmi za to děkuji!
Jarmila DudkováDobrodružství na cestách

AKTUÁLNÍ CENA PRŮVODCE JE 390 Kč

Za tuto cenu získáte skvělého pomocníka a parťáka na vaší cestě po Slovinsku. Jeho výhodou je, že nic neváží a můžete ho mít pořád po ruce. 

 • FORMÁT PDF KE STAŽENÍ
  E-cestopis získáte ve formátu PDF, které si jednoduše stáhnete do svého PC či telefonu a můžete jej mít stále při ruce a kdykoliv se do něj podívat. Nijak vás nezatíží. PDF je samozřejmě také možné vytisknout a využívat jej v papírové podobě.
 • AKTIVNÍ ODKAZY, QR KÓDY A MAPY
  Výhodou elektronické verze jsou především aktivní odkazy, přes které se pohodlně a jednoduše dostanete na oficiální weby, k nákupu vstupenek, k online rezervacím či na online mapy, kde si můžete zobrazit dané místo či trasu výletu.
 • AKTUALIZACE
  Veškeré nově zjištěné informace ze Slovinska budu při mých dalších cestách aktualizovat a vy všechny tyto budoucí aktualizace dostanete zdarma, pokud se neodhlásíte z mých informativních emailů, kam vám je budu zasílat.

Teď už stačí jen vyrazit, s tímto

e-cestopisem si užijete Slovinsko naplno!

Jste zvědaví, co v e-cestopise najdete? Nahlédněte dovnitř a usnadněte si tak vaše rozhodnutí.....

Mrkněte se na reference...

Cestopis jsem přečetl jedním dechem a mohu o něm říct, že je opravdu výborný a kvalitně napsaný. Slovinsko jsem před pár lety navštívil kvůli mé zálibě v horolezectví a byl jsem z této země nadšený. Právě proto jsem se o tento cestopis zajímal a jsem za něj velmi rád. Cestopis je velmi inspirativní a díky němu máme skvělý plán na léto pro aktivní rodinnou dovolenou. Hedvika mi svým cestopisem zprostředkovala mnoho fascinujících míst a také důležitých informací, které bych musel dlouho a složitě hledat nebo bych je možná nikdy neobjevil. Líbí se mi poutavý styl psaní. Pomohla mi tak lépe nahlédnout do krajiny, kultury i historie této krásné země. Velmi chválím také skvělou přehlednost a strukturu obsahu, ve kterém se lze snadno pohybovat. V cestopisu totiž naleznete také velmi praktické informace i s odkazy, ke kterým se můžete kdykoliv jednoduše vrátit. Oceňuji také osobní zážitky autorky a mnoho tipů na výlety s jasným popisem a krásnými fotografiemi. Cestopis vřele doporučuji všem, kteří chtějí zažít pohodovou a zároveň aktivní dovolenou na úžasném místě, které stojí za to navštívit.
Aleš Krejčíkouzelnická představení, www.aleskrejci.com
Jelikož se chystáme letos v létě nečekaně již po třetí na Slovinsko, objednala jsem si tento e-cestopis pro další inspiraci. Ačkoliv jsme ve Slovinsku navštívili již mnoho víc, našla jsem v něm spoustu zajímavých informací a tipů. Oceňuji, že je všechno krásně přehledné! V ebooku jsem našla opravdu velmi užitečné informace a vše v jednom. Každému, kdo se do Slovinska chystá ho vřele doporučuji stejně tak jako cestu do Slovinska. Je to nádherná země, kterou miluji od první chvíle a chci se do ní stále vracet.
Andrea MarešováReflexní terapie

Objednejte e-cestopis

Slovinsko, země, kterou budete milovat!

PRÁVĚ TEĎ!

Ušetřete svůj drahocenný čas a zajistěte si možnost užít si vaši dovolenou ve Slovinsku plnými doušky. S tipy ode mne navštívíte ta nejkrásnější místa této malé, ale úžasné evropské země. S praktickými a konkrétními radami navíc vás jen  tak něco nepřekvapí a vy prožijete pohodovou a nezapomenutelnou dovolenou. 

Jsem přesvědčená o tom, že Slovinsko se vám vryje pod kůži a zamilujete si ho na první pohled jako já. Pojďte ho se mnou objevit!